З інтересом та зацікавленістю

25 жовтня 2016

Профорієнтаційна робота – один із головних пріоритетів діяльності кафедр нашого університету. У рамках цього напрямку роботи представники кафедр відвідують загальноосвітні навчальні заклади, зустрічаються зі школярами та їх батьками, організовують для них екскурсії до нашого навчального закладу тощо.

25 жовтня 2016 року викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування Анастасія Браєвська відвідала гімназію № 178 м. Києва та провела профорієнтаційну роботу з гімназистами 11-х класів.

Зустріч пройшла з інтересом та зацікавленістю в дружній, теплій обстановці в режимі діалогу, гімназисти задавали питання щодо працевлаштування після отримання диплому, особливостей навчання, умов проживання у гуртожитках, участі у спортивних заходах тощо. На усі питання учні отримали вичерпні та ґрунтовні відповіді.

Також Анастасія Браєвська розповіла майбутнім вступникам про структуру університету, його основні переваги і можливості, про цікаве й насичене яскравими подіями життя наших студентів, затишну дружню атмосферу, повідомила про початок роботи підготовчих курсів університету й запросила до нашого університету на День відкритих дверей та пізнавальні екскурсії по кафедрах та лабораторіях.