Відвідування виставки

16 грудня 2016

16 грудня 2016 року група студентів ТУ 3-10 у супроводі куратора групи та викладача кафедри іноземних мов професійного спрямування Браєвської Анастасії відвідала Pinchuk Art Centre, де проводиться виставка "ПАРКОММУНА. Місце. Співтовариство. Явище".

Виставка "ПАРКОММУНА. Місце. Співтовариство. Явище" стала результатом тривалої роботи команди Дослідницької платформи PinchukArtCentre. Виставка досліджує діяльність митців, які так чи інакше були пов'язані зі сквотою «Паркоммуна», а точніше – з ареалом навколо колишньої вулиці Паризької комуни (нині – вулиця Михайлівська), де існували сквотиы і майстерні художників (1989 – 1994).

В історичній перспективі виставка ставить питання про значення місця для створення співтовариства художників, про взаємовплив всередині співтовариства і їх зв'язки із зовнішнім культурним середовищем. На виставці представлені художні твори, фотографії, відео та архівні матеріали, що стосуються творчості і житті таких художників, як Олександр Гнилицький, Олег Голосій, Дмитро Кавсан, Олександр Клименко, Юрій Соломко, Валерія Трубіна, Василь Цаголов та багатьох інших.

Більш того, з відкриттям виставки "Паркоммуна. Місце. Співтовариство. Явище" відбувся запуск могутньої публічної програми. Серія подій покликана систематично висвітлювати результати діяльності Дослідницької платформи під час роботи над темою виставки і пояснити специфіку Паркоммуни як місця, спільноти і явища.

Виставка триватиме до 8 січня 2017 року.