«The King’s speech» на черговому засіданні Movie Club

28 травня 2020

Movie Club – це місце, де можна відпочити за переглядом фільму, удосконалити свої навички аудіювання і взагалі просто з користю провести час. Кожен із нас любить дивитися фільми і читати цікаві книжки. Все це можна поєднати, відвідавши Movie Club, який готують викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування. Вони пропонують дивитися фільми і робити цікаві завдання, закріплюючи свої знання англійської.

Сьогодні ми маємо можливість подивитися, прослухати чи прочитати майже будь-що англійською. Звісно в цьому багато плюсів, а найголовніший полягає в тому, що це цікаво, адже ви самі обираєте матеріал, що слухати і дивитись. Це може бути улюблений серіал чи новий альбом виконавця. Усе залежить від ваших смаків. Більше того, ви не лише вчите англійську у такий спосіб, а й розвиваєтесь, розширюєте свій світогляд, насичуєте мозок новою інформацією та тренуєте навички запам’ятовування нових слів, виразів і конструкцій речень. Отже, цей спосіб передусім збагачує ваш лексичний запас і тренує слухові навички. У Movie Club дивляться найцікавіші фільми та серіали англійською мовою з субтитрами або без, а потім або під час перегляду розбирають, обговорюють, діляться враженнями, відповідно англійською мовою.

Викладач Анна Харченко обрала для перегляду британський фільм «The King’s speech». До участі в Movie Сlub були запрошені студенти групи БТ-1-4, також взяла участь студентка ТІ-1-4 Єва Стоякіна.

На перший погляд може здатися, що багато чого не розумієш, але як показує досвід, кілька подібних переглядів із подальшим обговоренням роблять свою справу. Студенти, безперечно, поліпшують свій рівень володіння англійською мовою, розширюють словниковий запас справжніми «живими» словами, які використовують носії мови,  краще сприймають англійську мову на слух, ну, і нарешті – пізнають світовий кінематограф.

Вивчення англійської мови за допомогою фільмів – досить приємні уроки. Вони допомагають не тільки почути голоси улюблених акторів, але і вловити інтонацію, вивчити розмовні звороти, правильно будувати речення. 

Затишна атмосфера і можливість неформального спілкування з однокурсниками принесли не лише користь, а й велике задоволення поціновувачам кіномистецтва, які прагнуть удосконалити навички володіння англійською мовою.

    НОВИНИ