Старт профорієнтаційної роботи

21 вересня 2017

​З приходом осені розпочинається активна профорієнтаційна робота як невід’ємна складова функціонування навчального закладу. Працівники кафедри іноземних мов професійного спрямування долучаються до проведення  профорієнтаційної роботи в школах м. Києва.

З метою професійної орієнтації старший викладач кафедри Олена Кохан відвідала школу № 238 Деснянського району нашого міста, де зустрілася не лише з випускниками, а й з батьками майбутніх абітурієнтів.

Викладач поспілкувалася з батьками учнів 11 класу про можливості, переваги та перспективи навчання в НУХТ, розповіла про славетну історію, традиції  та досягнення нашого університету.

Учні та їх батьки виявили зацікавленість щодо спеціальностей  «Біотехнологія та біоінженерія»,  «Готельно-ресторанна справа», «Туризм» та ін. Звичайно, що інформація була корисною не лише учням, а й батькам, які уточнювали інформацію про особливості вступу на дані спеціальності. Учні були зацікавлені в обговоренні переваг навчання у НУХТ, оскільки багато їхніх знайомих і випускників школи вже є нашими студентами.