Шевченківські читання

15 березня 2018

Традиційно у березні по всій Україні проходять Шевченківські читання. Таке ж свято відбулося у студентському клубі за темою «Творчість Т.Г. Шевченка у перекладах». В організації і проведенні цієї події брали участь колектив кафедри іноземних мов професійного спрямування факультету ГРТБ та студенти І-V курсів.

Звучали твори відомих перекладачів Вільяма Морфіла, Етель Ліліан Войнич, Віри Річ та інших.

Лунали вірші Т.Г.Шевченка різними мовами: «Заповіт», «Садок вишневий коло хати», «Мені тринадцятий минало», «Мені однаково…» та інші.

Найкраще декламували вірші такі студенти як: Валентин Подолянчук (БТЕК 1-1), Ващенко Надія та Мошкало Катріна (ТК 1-11М).

Вечір прикрашала своїм чудовим співом Надія Ніколаєнко, студентка ІІІ курсу факультету ГРТБ.

Ведучі свята Андрій Пархоменко (ТУ 1-11) та Анна Вовк (ТЖ 1-3М) провели вікторину на краще знання фактів з життя поета англійською  мовою.

Усі учасники заходу були нагороджені солодкими подарунками