Щорічна конференція для викладачів англійської мови вищих навчальних закладів та мовних шкіл від видавництва «Macmillan Education»

1 лютого 2017

1 лютого 2017 р. викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування Кохан Олена, Яненко Лариса, Михайлова Неля, Ковальчук Ольга, Старкова Олеся відвідали щорічну конференцію для викладачів англійської мови вищих навчальних закладів та мовних шкіл від видавництва «Macmillan  Education».

Спеціально для викладачів України було запрошено провідного бізнес-тренера видавництва «Macmillan  Education» Лору Хадсон, яка проводить бізнес-тренінги в країнах Західної Європи.

Біографiя Лори Хадсон:

Лора Хадсон працює в «Macmillan  Education»  в якості регіонального менеджера для Німеччини, Австрії та Швейцарії. До приходу в «Macmillan  Education» в 2004 році, Лора була викладачем ділової англійської мови, а також викладала в освітніх центрах для дорослих протягом 7 років у Німеччині, Австрії, Данії та Великобританії.

Перша частина конференції була присвячена тому, як у студентів, які вивчають бізнес англійську мову, розвивати професійні навички. Мова про такі навички, як підготовка презентацій англійською мовою, проведення ділових нарад чи просте спілкування з бізнес-партнерами та встановлення нових ділових зв'язків.

Під час другої частини конференції, Лора Хадсон пояснила, спираючись на свій великий досвід викладання англійської мови, яким чином можна зорганізувати процес навчання, щоб виділити достатньо часу на комунікативні вправи зі студентами.

Після конференції учасники мали час, щоб задати доповідачу питання, подискутувати та й просто поспілкуватися із колегами.

Оскільки конференція була організована видавництвом «Macmillan Education», то викладачі також ознайомилися з новими виданнями підручників, такими як "In Company", "Straightforward" та поспілкувалися з методистам цього всесвітньовідомого видавництва.