Семінар Tacking Testing and Tracking Progress

22 грудня 2016

22 грудня 2016 викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування Михайлова Неля, Кохан Олена та Ковальчук Ольга відвідали серію семінарів з міжнародним тренером та екзаменатором міжнародних іспитів Філіпом Ворвіком,  що відбулася за підтримки міжнародної освітньої компанії Pearson було організовано .

Захід зібрав більше 100 викладачів вищих навчальних закладів та приватних курсів з усієї України.

На початку семінару методист міжнародного освітньо-методичного центру Pearson-Dinternal Майкл Хадсон ознайомив викладачів з міжнародними іспитами, які пропонує компанія Pearson, а саме: Pearson Tests of English (PTE) і London Chamber of Commerce and Industry (LCCI) та розповів про створення, визнання у світі й рівні складності екзаменів.

Надалі Філіп Ворвік зробив акцент на всіх розділах Pearson Tests of English та розповів про вдалі стратегії, які необхідно застосовувати для успішного проходження даного екзамену.

Також міжнародний екзаменатор застосував у своєму семінарі елементи тренінгу, залучаючи вчителів до активної участі.

На слайдах було представлено теоретичний матеріал з покращення навичок читання та слухання і зразки тренувальних вправ для активізації даних навичок, а саме: вибрати необхідної відповіді із запропонованих, вгадати словосполучення за першими запропонованими літерами слів, розставити правильно знаки пунктуації у тексті, застосувати різні види диктантів та ін.

Всі учасники поглибили свої знання дидактичними новинками та вдосталь насолодились приємною атмосферою.

Філіп Ворвік, міжнародний тренер та екзаменатор міжнародних іспитів

Майкл Хадсон, методист міжнародного освітньо-методичного центру Pearson-Dinternal

НОВИНИ