Семінар Сенеки Райан «Надання вказівок: типові помилки та найкращі практики».

4 листопада 2016

4 листопада 2016 року викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування Юрчук Людмила, Бойко Ганна та Браєвська Анастасія відвідали черговий семінар Сенеки Райан «Надання вказівок: типові помилки та найкращі практики».

Вміння спілкуватися чіткими вказівками на занятті - це цінний навик, який необхідно розвивати, як і будь-який інший. Проте дуже часто це уміння отримує мало уваги в контексті підготовки викладачів. На цьому семінарі ми обговорювали, що деякі пояснення для надання вказівок - це дуже важливо для студентів, як ми можемо уникнути поширених помилок і задумалися про те, як ми виголошуємо наставлення на наших власних заняттях. Учасники також отримали практичний досвід, який надав вказівки для використання.