Семінар Сенеки Райан «8 граматичних видів діяльності, щоб студенти заговорили»

28 жовтня 2016

28 жовтня 2016 року викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування Юрчук Людмила, Бойко Ганна та Браєвська Анастасія відвідали черговий семінар Сенеки Райан «8 граматичних видів діяльності, щоб студенти заговорили».

Вивчення труднощів англійської граматики може бути непростим завданням для будь-якого студента. І під час вивчення підручника корисне те, що він обмежений в тому, що він може запропонувати студентам. На занятті "8 граматичних видів діяльності", викладачі концентрувалися на творчих шляхах для досягнення того, щоб студенти говорили в процесі встановлення конкретних граматичних тем. Учасники залишили це заняття з кількома веселими, готовими для використання видами діяльності, щоб допомогти студентам інтегрувати правильну граматику англійської мови в їх повсякденному мовленні.