Підвищення кваліфікації

9 жовтня 2017

Із метою ознайомлення з інноваційними методиками викладання англійської мови  і отримання досвіду від спеціалізованих фахівців 6 жовтня викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування Олена Галинська, Людмила Власенко та викладач кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Оксана Кияшко відвідали міжнародний семінар «Encouraging Growth Mindset in the classroom».

Захід був присвячений святкуванню 21-річної співпраці українських навчальних закладів та Oxford University Press «Oxford Day», і був організований представниками цього видавництва в Україні, зокрема Анною Моріс.

Семінар був насичений новими розробками і виданнями для покращення та полегшення вивчення іноземної мови, різноманітними творчими завданнями, які сприятимуть викладачам розпочати навчальний рік із заохочення студентів до вивчення іноземної мови, а особливо граматики.

Передові науковці та практики не лише з України, а й Великої Британії, ділилися власним досвідом проведення занять зі студентами.

Після завершення семінару відвідувачі отримали сертифікати з підвищення кваліфікації викладачів.