Перед вибором

16 квітня 2018

Зовсім незабаром випускники шкіл залишать шкільні парти і пробуватимуть свої сили, вступаючи до закладів вищої освіти. Більшість із них переважно визначилися зі своєю спеціальністю, але є і такі, які й дотепер вагаються, розмірковують, вирішують куди вступати. Тому своє завдання наші викладачі вбачають у тому, щоб допомогти старшокласникам остаточно визначитись і вступати саме до НУХТ.

З цією метою старший викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування Людмила Юрчук провела 13 квітня  у Вишгородській районній гімназії «Інтелект» зустріч зі старшокласниками.

За попередньою домовленістю з директором школи Інною Шубко, заступник директора Тетяна Нагородня допомогла організувати два десятих і два одинадцятих класи для співбесід, які відбулися в привітній, доброзичливій атмосфері.

Наш викладач розповіла про історію створення університету, яка пов’язана з появою в 1884 році першого навчального закладу з підготовки фахівців для цукрового виробництва. Також розповідалося про освітні програми, за якими готують в університеті, про різноманітні позаудиторні можливості для студентів, прекрасний спортивний комплекс, тощо.

Сподіваємося, що юні гімназисти поповнять цьогоріч студентські лави НУХТ!