Нові компетенції

9 грудня 2016

9 грудня 2016 року викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування Людмила Юрчук, Ганна Бойко та Анастасія Браєвська взяли участь у науково-практичному семінарі для викладачів англійської мови «Знайомство з центрами англомовного письма (Writing Centers)».

Презентером семінару була викладач-методист, стипендіат за програмою Держдепартаменту США Сенека Раян.

Центри письма (Writing Centers) є потрібними та популярними закладами при американських університетах. На цьому семінарі учасники дізналися, як ці центри працюють і чому вони відіграють вирішальну роль в академічному середовищі. Сенека також розповіла про «Центр англомовного письма» при кафедрі англійської мови у Києво-Могилянській Академії – перший робочий центр письма у Києві. До кінця семінару учасники  отримали краще уявлення про призначення й функції центрів письма й про цінні послуги, які вони можуть надати українським університетам, покращуючи вміння студентів писати англійською мовою та збільшуючи їх впевненість у власних здібностях.