На позитивній ноті

21 березня 2018

З метою профорієнтаційної роботи 20 березня Людмила Юрчук, ст. викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування провела зустріч з випускниками ЗОШ №1 м. Вишгород Київської обл., яка розташована в центрі містечка.

Директор школи Олег Тимченко більше 15 років очолює цей заклад і дружелюбно зустрів нашого викладача.

Під час зустрічі Людмила Юрчук розповіла випускникам школи про НУХТ, що це один з найстаріших  вищих навчальних закладів України, зокрема з підготовки фахівців інженерних технологій у галузі харчового виробництва, а також готельно-рестораного та туристичного бізнесу, біотехнологій, технічного інженірінга, менеджмента, маркетинга тощо.

Учням було запропоновано переглянути відеопрезентацію і почути розповідь викладача про умови вступу до університету, про можливості навчання, про студентське життя тощо.

Випускники ставили питання, уточнювали деталі стосовно випробувальних екзаменів. Зустріч пройшла в доброзичливій атмосфері, на позитивній ноті.