9 листопада 2016

9.11.2016 група студентів ХТ 1-5 (викладачі Усенко Тамара та Юрчук Людмила) відвідала Міжнародний виставковий центр, де проводився цілий фестиваль виставок: Міжнародний водяний форум AQUAUkraine 2016, Євро Буд Експо, ATMOSFERA технології природи та інші.

Майбутнім хімікам-технологам демонстрували сучасні методи тестування води надзвичайно точними приладами. На виставці були представлені сучасні матеріали, які використовуються у водяних системах. Велика увага була приділена на виставці екосистемам: переробка і сортування відходів, зберігаючі енергосистеми, альтернативні види енергії. Сподобалася велика виставка сонячних батарей, водяних басейнів і екологічно безпечних електромобілів. Представники фірм пояснювали і демонстрували багато явищ по збереженню довкілля на демонстраційних стендах для наших студентів. Екскурсія була цікавою і корисною. А студенти отримали завдання поділитися своїми враженнями із товаришами і які нові технології вразили їх найбільше на наступному занятті з англійської мови.