Історію виникнення, традиції, прикмети і святкування Дня святого Миколая досліджували здобувачі

17 грудня 2020

16 грудня старша викладачка кафедри іноземних мов професійного спрямування Олена Сподинюк провела в групі ТУ 2-12а виховний захід, присвячений Дню святого Миколая, який є невід’ємною частиною української культури та історії, знати яку не лише важливо, а й цікаво.

Нині традиція святкувати цей день відроджується по всій Україні. Свято відзначатиметься 19 грудня. За життя Миколай встиг зробити чимало добрих справ. Він визволяв полонених, рятував невинних від смертної кари, неодноразово допомагав бідним на суші та в морі. Завдяки цьому навколо Чудотворця з’явилася велика кількість легенд, і з часом Миколай став одним із найважливіших християнських святих. Але ще більше добрих справ приписують святому вже після його смерті в 342 році. Вважається, що його мощі зцілювали хворих, тому церква канонізувала Миколая, а люди стали шанувати його як заступника та покровителя.

Студенти групи підготували презентації та повідомлення щодо історії виникнення, традицій, прикмет і святкування цього дня в різних країнах світу: Україні, Австрії, Швеції, Німеччині, Франції, Нідерландах, подивилися відео, як цей день відзначає звичайна родина у Великобританії.

За традицією, цієї ночі діти отримують подарунки під подушками. Тому вони вірять у диво, звершуване святим Миколаєм і вчаться у святого бути милосердними.

Святий Миколай опікується воїнами, водіями і тими, хто подорожує, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей і студентів, моряків, торговців, і лучників.

У пам'ять про милосердя святого Миколая, цього дня відзначається Міжнародний день допомоги бідним. Це очікуване свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Чудесну традицію передають із покоління в покоління, і вона прищеплює головні цінності дітям.

Історію виникнення, традиції, прикмети і святкування Дня святого Миколая досліджували здобувачі

    НОВИНИ