Інформативна зустріч

30 березня 2018

Все більша кількість молоді прагне сьогодні опанувати англійську мову, адже знання іноземної мови відкриває багато можливостей, як для глобального спілкування, так і кар’єрних можливостей. Для вивчення «живої» англійської мови з волонтерами-носіями мови, подолання мовного бар’єру, а також обміну культурним досвідом Всеукраїнське молодіжне об’єднання (UYF) організовує надзвичайно корисний для студентів захід – English Camp, табір англійської мови. Захід відбудеться у рамках міжнародної програми «World Culture Camp-2018» 24–26 квітня на базі НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».

З метою ознайомлення з програмою табору «English Camp» до університету завітали координатор проекту Владислав Єрмолов із колегами, а також волонтери Ен Нгагі (Кенія) і Стюарт Снагс (США).

Гості детально представили заплановану програму табору, сповнену мовною практикою (спілкування у групах, групові презентації, практика правильної вимови, Media English, Mind-ігри), а також культурну програму. Крім того, організатори провели зі студентами Mind-гру, розбивши їх на команди і поставивши завдання, з яким студенти намагалися справитися, використовуючи креативне мислення та знання англійської мови. Стюарт Снагс попрацював із вимовою студентів, запропонувавши цікаві тренувальні фонетичні вправи і скоромовки. Ен Нгагі розповіла про свою країну та власний досвід роботи волонтером.

Загалом зустріч була насиченою, інформативною, корисною для наших студентів, які, ми сподіваємося, візьмуть участь у програмі англомовного табору.

    НОВИНИ