Європейський день мов

26 вересня 2017

З нагоди Європейського дня мов, започаткованого для носіїв будь-якої мови європейської держави, викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування Людмила Власенко та Ольга Ковальчук провели зі студентами групи ТУ 4-11 навчально-виховний захід із англійської мови.

Свято, котре стало традиційним у Європі з 2001 року, відзначається 26 вересня для підтримки розвитку мов та їх різноманіття. Воно має на меті спонукати людей до викладання та вивчення іноземних мов.

Студентам були запропонована вікторини, кросворди та цікаві вправи, що стосувалися святкування Європейського дня мов на цілому континенті. Таких захід сприяв формуванню інтересу та поваги до носіїв інших мов, збереженню мов та розвитку комунікативних компетентностей.

Відомо, що в європейських інститутах офіційно використовуються наступні мови: англійська, болгарська, грецька, датська, ірландська, іспанська, італійська, латиська, литовська, мальтійський, німецька, нідерландська, польська, португальська, румунська, словацька, словенська, угорська, фінська, французька, чеська, шведська та естонська.

Всі рішення, затверджені офіційними органами ЄС, перекладаються на всі офіційні мови, і громадяни ЄС мають право звертатися до органів ЄС та отримувати відповідь на свої запити на будь-якій з офіційних мов.