І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з іноземних мов у НУХТ

24 лютого 2017

23 лютого кафедрою іноземних мов професійного спрямування було організувано та проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади для студентів технологічних і технічних спеціальностей з англійської та французької мов  серед талановитих студентів-мовознавців НУХТ. Кожен з них пройшов складний етап попереднього відбору і вже був гідний нагороди. Викладацьке жюрі кафедри іноземних мов професійного спрямування на чолі із завідувачем доц. Смірновою Є.С. справедливо оцінило наполегливе змагання всіх учасників олімпіади і визначило найкращих з них, які й стали переможцями.

Результати першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови:

І місце – Дорошенко Владислав, ТІ-1-9 (науковий керівник доц. Смірнова Є.С.)

ІІ місце – Турій Марія, БТ-1-1 (науковий керівник ст. викл. Яненко Л. П.)

ІІІ місце – Григор’єва Тетяна, ТУ-1-14А (науковий керівник ст. викл. Кохан О. М.)

Результати першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з французької  мови:

I місце – Молокова Анастасія, ГСІ-4М (науковий керівник ст. викл. Якименко О.М.)

II місце – Хронюк Тетяна, ТУ 4-9 (науковий керівник ст. викл. Якименко О.М.)

ІІІ місце – Кравченко Валентин, ТУ 2-6 та Ткаченко Тетяна, ТУ 2-7 (науковий керівник ст. викл. Якименко О.М.)