День батька

21 вересня 2017

​Викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування Людмила Власенко та Віра Мірочник провели зі студентами груп ТУ 2-13 та ТІ 1-6 навчально-виховний захід із англійської мови «Father’s Day», організований з нагоди Дня батька, який святкується в Україні у третю неділю вересня.

Студентам були запропоновані кросворди та вправи, що стосувалися святкування Дня батька в Україні, Великій Британії, США, сприяли формуванню інтересу до культури англомовних країн, розвитку комунікативних навичок, формулюванню висновків з отриманої інформації. Також студенти переглянули відео, що дало їм можливість дізнатися про звичаї та традиції святкування в Америці.

Відомо, що татів день вперше почав відзначатися в Сполучених Штатах Америки у 1910 році. Ініціативу щодо святкування цього дня внесла жителька штату Вашингтон – Сонора Смарт. Натхненна спогадами про дитинство та безмежною вдячністю своєму батькові за всю любов і турботу, жінка звернулася з пропозицією до місцевої влади, де її підтримали.

В Україні день батька на державному рівні поки що не святкують. Заходи із вшанування батьків проводяться хіба що громадськими організаціями, які займаються захистом батьківських прав і пропагують відповідальне батьківство. В основному вони мають вигляд семінарів і конференцій, на яких батьків вітають, також розглядаються актуальні проблеми, право тата на виховання дитини у разі розлучення з матір’ю малюка.

У Києві 17 вересня відбувалися загальноміські соціокультурні заходи із нагоди святкування Всенародного дня батька.